Експертиза/обстеження покрівлі

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

В процесі експлуатації покрівля більше інших елементів будівлі піддається зносу. На неї впливають кліматичні опади, вітер і температурні перепади, що неминуче призводить до корозії і протікання. Щоб упевнитися в реальному технічному стані покрівлі, необхідно провести її професійне обстеження і експертизу. На підставі цих процедур можна отримати дані про можливі дефекти даху і оцінити в яку вартість обійдуться ремонтні роботи.

Виконати для вас обстеження та експертизу покрівлі за недорогими цінами готова наша компанія «ОрионСтрой». Ми працюємо по місту Київ з об'єктами будь-якого призначення і масштабів, маючи в наявності допуски і професійне дослідницьке обладнання.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Як проводиться обстеження та експертиза покрівлі

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Коли необхідно виконувати обстеження і експертизу покрівлі

Проводити подібні процедури потрібно, як мінімум, 1 раз в 2 роки. За цей час навіть найміцніші покрівельні системи можуть зазнати руйнівної дії під впливом природних факторів. В першу чергу це стосується старих будівель в Києві, де при зведенні даху не рідко використовуються дешеві матеріали. Вчасно виконане обстеження допоможе встановити придатність покрівлі і, в разі виявлених дефектів, намітити коректний план ремонтних робіт.

Послуга експертизи може знадобитися і новим будівлям, тільки запущеним в експлуатацію. Якщо у домовласника або потенційного покупця квартири виникають сумніви в якості покрівлі, то варто замовити її професійне обстеження. На його підставі можна дізнатися реальну ціну нерухомого об'єкта.

Особливості проведення експертизи покрівлі

Наші фахівці при проведенні експертизи в Києві врахують вид покрівлі, технологію її укладання і ряд інших чинників. Роботи на даху виконуються із застосуванням тепловізорів, що допомагають виявити навіть незначні дефекти.

Переваги компанії «ОрионСтрой»

Замовляючи у нас обстеження і експертизу покрівлі, ви отримуєте:

  • ціни на послуги, не вище середньоринкових по Києву;
  • проведення заходів на даху об'єкта будь-якої поверховості;
  • 18-місячну гарантію на всі послуги;
  • індивідуальний розрахунок вартості робіт з урахуванням масштабів об'єкта.

Для отримання консультації за послугою зателефонуйте нам за вказаними телефонними номерами або залиште заявку на сайті. Ми ознайомимо вас з прайсом цін і узгодимо час для проведення обстеження та експертизи покрівлі.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість