Дизайн проект офісу

Безкоштовна консультація
Безкоштовна консультація
Офіційний договір
Офіційний договір
Оплата 50/50
Оплата 50/50

Дизайн-проект офісу від професіоналів

Звернення до фахівців за проектуванням дизайну інтер'єру офісу дозволяє в підсумку в стислі терміни отримати стильно оформлений, ергономічний робочий простір в рамках пред'явлених вимог і бюджету. Це важливо для підприємств усіх форм власності, різного рівня масштабу діяльності, так як лише за участю кваліфікованого дизайнера можна домогтися ексклюзивного виду інтер'єру, здатного підвищити престиж, імідж компанії в очах партнерів і клієнтів. Крім того, наявність дизайн-проекту офісу оберігає замовника від цілого ряду занепокоєнь, пов'язаних з будівництвом, ремонтом, залишаючи йому лише право вибору варіанту інтер'єру з декількох підготовлених фахівцем проектів.

Переваги роботи з нами

Розробка проекту згідно вашого бюджету
Розробка проекту згідно вашого бюджету
Безкоштовні консультації в ході ремонту
Безкоштовні консультації в ході ремонту
Оплата 50/50
Оплата 50/50
Офіційний договір
Офіційний договір

Скориставшись послугами досвідченого художника-архітектора, який знає тонкощі, специфіку сучасних інтер'єрних рішень, світових тенденцій, характеристики різних оздоблювальних матеріалів, можна бути впевненим, що в результаті співпраці вийде гарантовано стильний, презентабельний, продуманий до дрібниць дизайн інтер'єру офісу, актуальний за своєю ідеєю, оформленням протягом довгого часу.

Перелік обов'язків дизайнера включає:

 • підготовку креслень на основі обмірів, плану комунікацій офісу;
 • 3-D візуалізацію проекту;
 • підготовку колажу окремих приміщень або зон;
 • створення схем з розміщення перегородок, світильників, розеток, вимикачів, дверей, меблів;
 • проектування теплих підлог, системи вентиляції;
 • координацію малярних, плиткових і інших оздоблювальних робіт;
 • пошук і закупівлю будівельних матеріалів, закладених в дизайн-проект;
 • контроль здійснуваного ремонту офісу згідно дизайн-проекту;
 • безпосередню участь в фінішному оформленні простору;
 • здачу об'єкта клієнту.

Вартість дизайн-проекту офісу

Проекти

Дизайн та ремонт офісу
Київ, ЖК «Ліко Град»
132 м2
10.11.2019
Дизайн та ремонт офісу
Київ, ЖК «Квартет»
93 м2
23.05.2017
Дизайн піцеріЇ
Київ, Піцерія Бугі Вугі
72 м2
14.09.2016

Переваги ремонту офісу, виконаного під курируванням дизайнера

Ремонт офісу по заздалегідь розробленому дизайн-проекту і під наглядом архітектора займає істотно менше часу і дає можливість отримати той результат, який був позначений на етапі узгодження інтер'єру.

Алгоритм співробітництва зводиться до наступного:

 • зустріч дизайнера з замовником на об'єкті, консультації;
 • заповнення брифу;
 • опрацювання фахівцем кількох ідей оформлення інтер'єру офісного приміщення, підготовка ескізів;
 • вибір і доопрацювання одного проекту.
В середньому на підготовку дизайн-проекту потрібно 4-6 тижнів. Найчастіше термін залежить від самого замовника, від часу, який необхідний йому на вибір стилю інтер'єру. У будь-якому випадку досвідчений проектувальник зробить все можливе, щоб не уповільнити хід реконструкції, надолужити згаяний час.

Крім підготовки єдиної концепції оформлення офісу дизайнер бере на себе і масу інших, не менш важливих обов'язків, бере участь в проекті до завершення всього комплексу робіт.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Популярні дизайнерські рішення, широко використовувані для інтер'єрів офісних приміщень в Києві:

 • оформлення стель за допомогою підвісних конструкцій Армстронг, натяжних плівок, гіпсокартонних коробів з розміщенням прихованого підсвічування;
 • колористична палітра, витримана в 2-3 базових кольорах (може бути зроблений акцент в інтер'єрі на пастельну гаму або ж додавання яскравих акцентів);
 • застосування для зонування приміщення скляних перегородок, для більшої природної освітленості установка панорамних вікон, для додання іміджу респектабельної, прогресивної компанії задіяння дерев'яних панелей, металоконструкцій;
 • використання в оформленні інтер'єру офісу логотипу фірми, розміщення креативних арт-об'єктів (це можуть бути: об'ємні букви, стіновий декор, фотопанно, стенди та ін.);
 • розподіл простору на функціональні зони (ресепшен, робочі місця співробітників, зали очікування, проведення конференцій, переговорів, зона прийому їжі та ін.).

Варіанти дизайну офісів

Будь-який дизайн-проект інтер'єру офісу розробляється з урахуванням напрямку діяльності компанії, дотримуваного нею фірмового стилю, вподобань керівництва, а також відповідно до вимог і норм безпеки.

При цьому планування приміщення повинне неодмінно бути зручним для співробітників, відповідати кількості робочих місць, інтенсивності експлуатації офісу.

«Орион Строй»: робимо все можливе для підвищення респектабельності офісів замовників в Києві

Фахівці нашої компанії створюють дизайн-проекти для офісів у Києві різної площі на найкращих умовах в столичному регіоні. Крім роботи дизайн-проектувальника замовники можуть розраховувати на отримання широкого спектру будівельних послуг.

Повний комплекс робіт від «Оріон Буд» включає:
 • підготовку дизайн-проекту офісу;
 • демонтаж будівель, перегородок;
 • гідроізоляцію, утеплення стін;
 • заміну інженерних мереж;
 • установку віконних, дверних, балконних і сходових конструкцій;
 • штукатурні, плиткові і фарбувальні роботи.
Фахівці компанії знають всі нюанси виконуваних робіт, послідовність етапів, суворо дотримуються прийнятих в галузі норм і стандартів. Усе разом узяте дозволяє нам гарантувати якість надаваних послуг і дотримання обумовлених термінів.

Підбір матеріалів здійснюється виходячи з виділеного бюджету замовника. При цьому наша компанія може виробляти закупівлю матеріалів за оптовими цінами у постійних партнерів, що істотно заощаджує кошти клієнтів. Також ми пропонуємо замовникам вигідні знижки на окремі види робіт.

Всі дизайн-проекти, розроблені співробітниками «ОрионСтрой», мають свою родзинку. Після закінчення будівельних робіт клієнтам надається 18-місячна гарантія, що свідчить про рівень якості і відповідальності компанії перед замовниками.

Хочете стильно і унікально відремонтувати свій офіс в Києві? Довіртеся фахівцям «ОрионСтрой»!

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість