Дизайн інтер'єра

Безкоштовна консультація
Безкоштовна консультація
Офіційний договір
Офіційний договір
Оплата 50/50
Оплата 50/50

Дизайн проект - «основа основ» в кожному ремонті

Дизайн проект це перше, з чого починається будь-який кваліфікований ремонт, не важливо, будь-то квартири, будинку або ж офісу. Він полягає в розробці концепції майбутнього інтер'єру, підготовці інженерних креслень, підборі матеріалів обробки, меблів і декору. Саме на цьому етапі професійний художник разом із замовником визначає вигляд житла. Завдяки добре продуманому дизайн проекту простір набуває свою власну родзинку, стає ексклюзивним і зручним.

Переваги роботи з нами

Розробка проекту згідно вашого бюджету
Розробка проекту згідно вашого бюджету
Безкоштовні консультації в ході ремонту
Безкоштовні консультації в ході ремонту
Оплата 50/50
Оплата 50/50
Офіційний договір
Офіційний договір

Реалізація задумки і можливості дизайнера

Створення дизайн проекту інтер'єру починається з проведення замірів на об'єкті замовника. Потім йде предметне обговорення всіх деталей з клієнтом. Професійний дизайнер-конструктор здатний тверезо оцінити можливості приміщення і будівлі в цілому, щоб запропонувати оптимальне рішення по його оформленню. Він не тільки створює красу, а й бере на себе практично всі координаційні обов'язки.

Що входить в спектр можливостей дизайнера-проектувальника:

 • візуалізація майбутнього дизайн проекту на комп'ютері або в колажі
 • творення обмірних креслень, інженерних планів
 • пошук і закупівля оздоблювальних матеріалів виходячи з бюджету клієнта
 • складання схеми перепланування (зі знесенням стін і зведенням нових)
 • створення ескізів з оформлення підлоги, стін, стелі
 • складання плану розташування розеток, дверей, світильників
 • особистий нагляд за ходом виконання дизайн проекту
 • розстановка меблів, декорування

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ДІЛИТЬСЯ НА:

Проекти

Дизайн та ремонт офісу
Київ, ЖК «Квартет»
93 м2
23.05.2017
Дизайн піцеріЇ
Київ, Піцерія Бугі Вугі
72 м2
14.09.2016
Дизайн квартири
Київ, ЖК «Місто Квітів»
91 м2
17.04.2019

В якому стилі може бути виконаний дизайн проект інтер'єру

Дизайн проект розробляється на основі індивідуальних побажань клієнта. У розрахунках враховується все - його спосіб життя, рід діяльності, особисті переваги, кількість людей проживають в сім'ї або штат працівників (якщо переробка проводиться в офісі). На сьогоднішній день можна виділити декілька основних стилів, які користуються незмінною популярністю в оформленні помешкань і офісів.

Найпопулярніші напрямки в оформленні інтер'єрів:

 • Класицизм - характеризується елегантністю, дорогими матеріалами обробки, респектабельністю. Інтер'єр в його виконанні актуальний завжди.
 • Ретро - втілює в собі шик і розкіш минулих епох. Це може бути бароко, рококо, бідермайер, ар-нуво, готика.
 • Сучасний - виражається чіткими лініями, простотою форм, великою кількістю простору і світла. До цієї категорії відносяться хай-тек, конструктивізм, лофт.\
 • Змішування стилів - це такі види дизайну, як фьюжн, сканді, контемпорарі. Дуже затребуваний також еко стиль і поп-арт.
 • Етніка - в основі такого дизайн проекту можуть лежати національні мотиви Середземномор'я, Франції, Дикого Заходу, Японії, Китаю або навіть Єгипту.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Для кого ми робимо ремонти?

У штаті будівельної компанії «ОрионСтрой» працюють професійні архітектори, художники, декоратори, які створять ексклюзивний житловий або робочий простір. У нас можна замовити дизайн проект з повним комплексом послуг, необхідних для його реалізації. Розробка концепції інтер'єру разом зі складанням креслень займає не більше 25-45 днів і і може проводитися паралельно з переробкою. Крім того, «ОрионСтрой» має більш ніж 11-річний досвід роботи на ниві будівництва і велику команду майстрів різноманітного профілю. Все це дозволяє нам втілювати інтер'єрні дизайн проекти з найменшими витратами часу.

Часто задавані питання

1. Які терміни дизайн проекту?
Час виконання робіт з дизайн-проекту (в залежності від обраного пакета і обсягу робіт) від 25 до 45 робочих днів. Середня швидкість створення 1 креслення від півгодини до 1,5 днів, 3D візуалізації від 3 до 8 днів. Найчастіше терміни збільшуються через неготовність замовника погоджувати результати і вибирати наповнення для інтер'єру в зазначені терміни, на які він погодився спочатку.

2. Терміни і вартість дизайн-проекту.
Терміни та вартість проекту можуть бути озвучені після особистої зустрічі/попереднього узгодження робіт по проекту, або після Ваших відповідей на питання (в телефонному режимі або особистій зустрічі).

3. Мені знайомі, друзі сказали, що це буде не дуже красиво/темно/світло/строкато і т.д.
Основний натхненник і приймальник роботи - Ви. Якщо ви не знаєте що саме хочете, але, при цьому, не готові покластися на досвід і смак дизайнера - дана послуга вам не потрібна. Не витрачайте свій час і час дизайнера.

4. Я не знаю, я не можу визначитися, запропонуйте щось ще.
Дизайнер перед початком робіт дає для заповнення бриф, і може попередньо вислати приклади інтер'єрів, щоб ви вказали моменти що подобається, а що ні. Пропозиції, добірка і консультації дизайнера завжди присутні в процесі, але остаточний вибір залишається за Вами. Ми не нав'язуємо своїх переваг, але є терміни і обсяг робіт за договором. Якщо ви не можете визначитися і далі, то в цьому випадку, за кожен додатковий варіант будьте готові платити окремо.

5. Обраний вами елемент інтер'єру мені подобається, але хотілося б це дешевше, знайдіть.
Дизайнер підбирає елементи дизайну під ваш бюджет, обумовлений заздалегідь. Якщо бюджет не озвучений, то дизайнер використовує елементи інтер'єру за вартістю від середнього до преміум класу. Якщо той чи інший елемент дизайну вас не влаштовує - ви можете почати пошук самі.

6. За що я плачу гроші?
Ви платите за індивідуальність, це по-перше.

По-друге, вартість дизайн-проекту і послуг дизайнера складається з декількох чинників. Найголовніший чинник - це складність проекту, чим він складніший по створенню і стилю, тим вище ціна. Потім враховуються терміни, обсяги робіт і підготовленість замовника до дизайн проектування. Якщо замовник не знає, що він хоче, збільшується кількість часу для з'ясування переваг і варіантів, пропонованих на розгляд, відповідно збільшується кількість робочих годин дизайнера на пошук оптимального варіанту, який влаштовує замовника і відповідає вимогам стилю інтер'єру.

7. Що входить в послугу дизайн інтер'єру?
У вартість робіт входить не тільки розробка креслень, візуалізації, але і виїзди для обмірів, консультування з виникаючих у клієнта питань, пошук рішень, зустрічі, обговорення. Враховується необхідність авторського супроводу, додаткових консультацій, розробка ексклюзивних деталей інтер'єру, ретельність опрацювання 3D візуалізації, виїзди в магазини і т.д.

8. Зробіть мені спочатку ескіз і якщо мені сподобається я найму вас і оплачує роботу. А раптом мені не сподобається?
Ви можете замовити пробний варіант в рамках платної разової послуги.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість