Гідроізоляція покрівлі

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Гідроізоляція - ключовий етап при зведенні покрівлі. Вона допомагає забезпечити довговічний і надійний гідробар’єр, що захищає кроквяні системи і основу даху від впливу атмосферних опадів. В результаті не тільки подовжується термін експлуатації споруд, а й виключається потрапляння вологи в приміщення через стіни і стелю.

Замовити гідроізоляцію покрівлі за доступними цінами в Києві можна в ремонтно-будівельної компанії «ОрионСтрой». Наші фахівці виконають всі роботи акуратно і професійно, підібравши для вашого об'єкта гідроізоляційні матеріали високої якості.

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Як ми працюємо

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Види гідроізоляції даху

У нашій компанії в Києві можна замовити покрівельні роботи із застосуванням всіх популярних гідроізоляційних матеріалів: каучукової мастики, руберойду, рідкої гуми, плівок, мембран і рулонної покрівлі. У кожного виду гідроізоляції для даху є свої переваги. Наприклад, рідка гума і руберойд відрізняються стійкістю до вологи, простотою монтажу та доступними цінами. Їх часто вибирають для гідроізоляції житлових будинків з рівним дахом.

Гідроізоляція скатної покрівлі

При проведенні робіт на скатній покрівлі оптимальним рішенням стануть багатошарові мембрани і плівки. Ці види гідроізоляції вкладаються під фінішне покриття, забезпечуючи будівлі міцний гідробар’єр. Відповідний варіант вибирається з урахуванням конструкції покрівлі та побажань замовника. Підібрану гідроізоляцію наша компанія сама доставить на об'єкт і встановить на даху. Всі покрівельні матеріали ми отримуємо від перевірених постачальників без посередників, тому вартість послуг залишається доступною.

Чому варто замовити гідроізоляцію даху в «ОрионСтрой»

Вибираючи співпрацю з нашою компанією в Києві, ви отримуєте:

  • гарантію терміном 1,5 роки на гідроізоляцію даху;
  • здачу робіт точно в установлені строки;
  • укладання гідроізоляційних матеріалів відповідно до норм ГОСТ і СНіП;
  • докладні консультації про вартість гідроізоляції та інші особливості послуги;
  • недорогі ціни на роботу і гідроізоляційні матеріали.

Для замовлення послуги гідроізоляції даху зв'яжіться з нашими менеджерами. По місту Київ ми працюємо на об'єктах будь-якого призначення, оснащених як скатної, так і рівною покрівлею.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість