Дизайнерський ремонт квартир

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Дизайнерський ремонт квартир - можливість створити оселю своєї мрії

Дизайнерський ремонт квартир відрізняється від традиційної переробки, перш за все, своєю ексклюзивністю і ретельно продуманою концепцією. Це не звичайний інтер'єр, який можна побачити практично в кожній оселі, а професійно оформлений житловий простір. У його створенні використовуються унікальні оздоблювальні матеріали та екстраординарні меблі, нерідко виготовлені ​​за авторськими ескізами.

Замовляючи такий ремонт квартири можна дозволити собі найприголомшливіші художні прийоми. Це можуть бути мозаїчне панно, шикарний розпис, вітражі, фотопанелі, арт-інсталяції, оригінальне розташування меблів. В результаті простір виглядає цілісним і гармонійним. Кожна річ і декоративний елемент знаходяться на своєму місці, а стіни, підлога і стеля служать природним тлом для внутрішнього наповнення кімнати. Дизайнерський ремонт квартири відрізняє шик і розмах. Причому такі переробки робляться не обов'язково тільки в розкішних апартаментах. Креативну ідею можна втілити і в самій звичайній хрущовці, маючи необхідні знання та досвід.

У будівельній компанії «ОрионСтрой» працює команда професійних дизайнерів, художників і архітекторів, які можуть створити житло вашої мрії! Наші фахівці розбираються в інтер'єрних тенденціях і готові розробити ексклюзивний дизайн проект по вашому опису. Всі інші турботи візьме на себе наша професійна будівельна бригада.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Що входить в поняття дизайн проект

Ремонт за індивідуальним дизайн проектом включає в себе ті ж самі роботи, що і звичайна переробка. Він може бути «косметичним» (з декоративною обробкою) «капітальним» (із заміною інженерних систем) «частковим» (одного обраного приміщення) або «повним» (всієї квартири). Просто матеріали обробки підбираються більш скрупульозно, а дизайнери більш щільно працюють з клієнтами, обговорюючи кожну деталь і складаючи декілька варіантів проекту. Перед цим проводяться заміри приміщення і створюється тривимірна модель, на якій можна побачити картинку того, яким інтер'єр вийде в кінцевому підсумку.

Що, як правило, включає в себе кожен дизайн проект:

  • складання колористичної гами інтер'єру;
  • план розміщення меблів з попередніми вимірами;
  • поліпшення геометрії кімнат шляхом зведення додаткових конструкцій;
  • розподіл простору на окремі функціональні зони;
  • розробка сценарію освітлення, який можна змінювати за бажанням.

Звичайно крім естетичної складової наші фахівці не забувають про зручність інтер'єру. У розрахунок приймається все - площа приміщення, розташування вікон, дверей, комунікацій. Завдяки арсеналу сучасної техніки ми готові виконати переробку будь-якої складності. Однокімнатна квартира може перетворитися в сучасну студію, а двокімнатна отримати ще одне додаткове приміщення. Творча думка при наявності сучасних технологій творить чудеса!

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Для кого ми робимо ремонти?

Пропонуємо подивитися на фото, як виглядає дизайнерський ремонт квартири у виконанні різних стилів. Кожна фотографія - це реально виконана переробка в оселі одного з наших клієнтів. «ОрионСтрой» робить свою роботу якісно і на совість, про що свідчать вдячні відгуки замовників.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість