Київ
БЦ «Почайна Центр»
(050) 567-42-85
(096) 263-73-66
Якісний ремонт
квартир і будинків
Дізнатися вартість ремонту
Дизайн проект у подарунок
Дивитися всі проекти

Послуги

Дизайн інтер'єра
Ремонтні роботи
Будівельні роботи
Монтаж систем вентиляції
Покрівельні роботи
Фасадні роботи

Що ми пропонуємо своїм замовникам в Києві

Фірма «ОрионСтрой», маючи більш ніж 10-річний досвід роботи, відмінну ділову репутацію, штат кваліфікованих фахівців вузького профілю, великий обсяг успішно виконаних замовлень, пропонує Вам скористатися своїми недорогими ремонтно-будівельними послугами.

У нашій компанії Ви зможете в стислі терміни замовити:

 • Будівництво в Києві приватного будинку, дачі, гаража (включаючи фундаментні роботи, кладку стін, перегородок, здійснення тепло-, гідроізоляції приміщень, монтаж комунікацій, перекриттів, установку покрівлі, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи).
 • Ремонт квартир, котеджів, дачних будиночків, офісів «під ключ».

Крім того, співробітники компанії розроблять для Вас дизайн-проект об'єкта з 3-D візуалізацією з урахуванням всіх побажань, виділеного на будівництво, ремонт бюджету.

У розпорядженні наших ремонтно-будівельних бригад сучасні, професійні інструменти і оснащення. Проводиться регулярний підвіз на об'єкт матеріалів. Роботу фахівців курирують досвідчені бригадири, а також постійний нагляд за будівництвом, ремонтом здійснюють архітектор, дизайнер компанії, задіяні в розробці проекту.

Приймаємо замовлення на ремонт, будівництво від юридичних і приватних осіб, послуги надаємо в рамках офіційного договору, надаємо допомогу в підборі, придбанні і доставці матеріалів, беремо на себе всі організаційні моменти, пропонуємо клієнтам різні форми розрахунку. На виконаний обсяг надаємо півторарічну гарантію, в разі виявлення недоліків під час експлуатації об'єкта в гарантійний термін, безкоштовно і без тяганини виконуємо їх усунення.

Роботу бригад нашої ремонтно-будівельної компанії за більш ніж десятирічний період діяльності гідно оцінили багато клієнтів, за результатами співпраці багато з них рекомендують нашу фірму своїм родичам, знайомим, партнерам, яким заманулося зайнятися зведенням будинку або ремонтом.

Ми дорожимо іміджем компанії, кожним вдячним відгуком своїх замовників, тому незалежно від масштабу ремонтно-будівельних робіт, закладеного прибутку, статусу клієнта, працюємо чесно і на совість.

Чому комплексний ремонт в Києві варто замовляти саме у нас?

Проекти

Алгоритм роботи ремонтно-будівельної компанії

Співпраця з нашою компанією передбачає наступні етапи:

 • виїзд інженера фірми на об'єкт, що знаходиться в Києві або його околицях, для ознайомлення з обсягом майбутніх ремонтно-будівельних робіт, здійснення замірів, узгодження за місцем всіх нюансів;
 • підготовку архітектором, дизайнером компанії на основі обмірів креативного індивідуального проекту в обраному клієнтом стилі;
 • підбір, закупівлю матеріалів через постійних партнерів фірми, що гарантують їх якість і надають вигідні знижки;
 • безпосереднє здійснення ремонтно-будівельною бригадою компанії в чітко встановлені терміни всього комплексу робіт;
 • здачу об'єкта, виконаного ремонту замовнику.

Сподобалася пропозиція, підхід нашої ремонтно-будівельної компанії до роботи? Зв'яжіться з фірмою зручним способом, оформите замовлення на виїзд фахівця за адресою для детального ознайомлення з об'єктом, запланованим обсягом робіт. При наявності питань, в тому числі щодо розцінок компанії, завантаженості ремонтних, будівельних бригад, приблизних термінів здійснення ремонту, будівництва, задайте їх менеджеру фірми.

Для кого ми робимо ремонти?

Необхідно в короткий термін, зі знанням справи побудувати котедж, гараж, дачний будиночок, якісно здійснити ремонт в нежитловому, житловому приміщенні? Шукаєте вигідні пропозиції, будівельні компанії Києва з великим досвідом роботи?

Вивчіть можливості, умови співпраці від ремонтно- будівельної фірми «ОрионСтрой». За сприяння нашої компанії Ви зможете протягом нетривалого часу в'їхати у власний будинок, задовольнятися результатом якісно виконаного косметичного або капітального ремонту.

Кредо нашої фірми - комплексний підхід до поставлених завдань, суворе дотримання бригадами етапів і технологій, постійний контроль якості виконуваних фахівцями компанії робіт, відстеження тенденцій та інновацій в сегменті ремонту і будівництва, обґрунтовані розцінки на послуги.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Отримувані переваги

Замовивши в нашій фірмі ремонтно-будівельні послуги, кожен клієнт може претендувати на ряд преференцій, в тому числі:

 • безкоштовні консультації від професіоналів компанії, як на етапі переговорів, так і протягом усього періоду співпраці;
 • надання будівельних, ремонтних послуг на основі офіційного договору, надання фінансової документації;
 • кваліфіковану допомогу в розробці дизайн-проекту, підборі під нього матеріалів за привабливими цінами у перевірених постачальників, утрясання різних організаційних, бюрократичних питань;
 • якісно і вчасно проведений ремонт, зведення будинку, дотримання бригадою фірми послідовності робіт, застосовуваних технологій;
 • регулярний авторський нагляд з боку розробників проекту;
 • зручні форми розрахунку з компанією за надані ремонтно-будівельні послуги;
 • конкурентні і доступні для більшості жителів Києва ціни;
 • акції та знижки всім клієнтам;
 • гарантію на виконаний ремонт, будівельні роботи 1,5 року.

Вирішили зайнятися будівництвом приватного будинку, іншого об'єкта в Києві або його околицях? Запланували на найближчий час ремонт? Чи не хочете переплачувати за послуги ремонтно-будівельних фірм і одночасно вберегти себе від непрофесіоналізму, шахрайства, нав'язаних послуг, необгрунтованих витрат, втрати часу? Потрібна досвідчена бригада з ремонту квартир в Києві, будівництва будинку?

Зробіть вибір на користь ремонтно-будівельної компанії «ОрионСтрой», і ми гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені результатом виконаної роботи, якістю ремонту, майстерністю фахівців наших бригад, вартістю послуг і в цілому серйозним підходом організації до поставлених завдань.

Ремонтно-будівельна компанія «ОрионСтрой» - Ваш оптимальний вибір надійного підрядника в Києві! З нами Вам по плечу будуть будь-які намічені цілі!

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість