Ремонт квартир під ключ

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Ремонт квартир під ключ - особливості та переваги

Збираючись зробити в своїй квартирі ремонт багато хто стикається з цілим спектром організаційних і фінансових проблем. Це розробка дизайну майбутнього інтер'єру, розподіл бюджету, закупівля і доставка матеріалів, пошук майстрів і нарешті контроль за всім ремонтним процесом. Непідготовленій людині самостійно зробити якісну переробку практично неможливо. У цьому випадку на допомогу приходять професійні будівельні компанії з такою послугою, як ремонт квартири під ключ. Вони знімають з клієнта всі турботи і клопоти з облаштування житлоплощі. Все що необхідно, це укласти договір, висловити фахівцям свої побажання, схвалити розроблений дизайн-проект і просто прийняти роботу через точно призначений термін.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Такий спосіб перетворення житлового простору несе відразу кілька переваг, а саме:

 • Економія власних зусиль і часу - оскільки всі організаційні питання можна довірити майстрам і особистої присутності замовника не потрібно.
 • Скорочення витрат - будівельні компанії, як правило, працюють з оптовими постачальниками матеріалів і чудово ознайомлені з цінами на ринку.
 • Гарантія якісного ремонту - підрядники несуть повну відповідальність за виконану роботу, тому що дорожать своєю репутацією.

Чим ще зручний ремонт квартири під ключ, тим що він охоплює практично всі приміщення, починаючи від вітальні і кухні, закінчуючи підсобною і санвузлом. Це дозволяє витримати інтер'єр всієї квартири в єдиній стилістиці. Це може бути ультрасучасний хай-тек, статусне бароко, розслаблений лофт або невмируща класика. Все вирішує замовник.

Яким повинен бути якісний ремонт квартир під ключ

Перед будь-якими будівельними та ремонтними роботами завжди проводяться ретельні виміри житлоплощі. На їх підставі створюється об'ємна модель житлового простору і фахівці вже більш предметно обговорюють із замовником всі деталі проекту. Вони визначають, яким чином можна втілити ту чи іншу задумку замовника, які системи слід замінити і від яких робіт найраціональніше утриматися, щоб заощадити гроші клієнта. У проект вносяться необхідні корективи, після чого складається загальний кошторис і узгоджуються терміни виконання ключових робіт. Кінцева мета будівельної компанії - це знайти найбільш відповідне рішення, яке буде по кишені замовнику.

Які етапи може включати в себе ремонт квартири під ключ:

 • розробка дизайнерської концепції майбутнього інтер'єру;
 • підбір і закупівля будматеріалів, включаючи доставку на об'єкт;
 • перепланування, демонтаж, заміна інженерних систем, утеплення, звукоізоляція (якщо це потрібно за задумом проекту);
 • чорнові роботи (шпаклівка, вирівнювання поверхонь, стяжка підлоги);
 • монтаж (дверних і віконних конструкцій, ГКЛ, систем водопостачання та опалення, розеток вимикачів, електропроводки);
 • декоративні роботи (оздоблення стін, укладання підлогових покриттів і архітектурного декору);
 • винесення будівельного сміття і підготовка житлоплощі для проживання і завершального етапу оформлення;
 • облаштування житлового простору (збірка і розміщення меблів, текстильне оформлення, розстановка декору, підключення побутової техніки).

Якщо з плануванням, інженерними системами і комунікаціями все нормально, то роботи за цими напрямками не здійснюються. Такий ремонт квартири називається «косметичним». У тому ж випадку, якщо житлоплоща вимагає серйозної переробки, то роботи вже відносяться до розряду «капітальних» або ж «комплексних». Все залежить від стану житла і року його споруди.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Правильний вибір підрядника - 100% гарантія успіху

Будівельна компанія або ж підрядник повинна являти собою високоорганізовану команду, щоб надавати послуги на належному рівні якості. На кожен будівельний об'єкт призначається відповідальна особа (виконроб), який зобов'язаний контролювати всі етапи ремонтних робіт. Він координує працівників, звіряється з термінами і здійснює перевірку якості. Для відмінного результату важливо, щоб кожен член будівельної бригади мав високу кваліфікацію і великий професійний досвід. У компанії «ОрионСтрой» працюють саме такі майстри. Ми готові запропонувати вам висококласний ремонт квартири під ключ за дуже прийнятними розцінками в стислі терміни.

Чому варто звернутися в «ОрионСтрой»:

 • працюємо в своїй області більше 11 років;
 • беремося за об'єкти будь-якої складності і стану;
 • здійснюємо повний спектр ремонтних робіт;
 • видаємо 18-місячну гарантію на проведені послуги;
 • втілюємо як стандартні, так і дизайнерські проекти;
 • можемо знайти економічне рішення для будь-якого клієнта;
 • застосовуємо інноваційне обладнання та напрацювання зарубіжних колег;
 • завжди думаємо, перш за все, про зручність і бюджет замовника.

Для кого ми робимо ремонти?

«ОрионСтрой» - це команда профільних фахівців, кожен з яких добре розбирається в своїй справі. Це дозволяє виконувати нам роботи швидко і на вищому рівні якості! «ОрионСтрой» зробить вам стильне, комфортне і затишне житло, яке буде радувати довгі роки.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість