Ремонт офісів

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

У чому полягають особливості ремонту офісів

Як і будь-яка інша відповідальна справа, ремонт офісів також має свої особливості. Що за цим криється? Інтер'єр приміщення повинен сприяти формуванню, як у співробітників, так і компаньйонів самої організації, іміджу передової і високоамбітної компанії. Тому для оформлення такого плану об'єктів задіюються виключно якісні та сучасні оздоблювальні матеріали, включаючи метал, пластик, скло, камінь, МДФ, ЛДСП панелі та ін.

При підготовці фахівцем підрядної організації дизайн-проекту важливо відштовхуватися від профілю підприємства-замовника. Так, наприклад, ремонт офісу рекламного агентства, компанії з організації свят передбачає застосування помітних, позитивних фарб, тонів, вкраплення в загальну концепцію простору яскравих акцентів. У той же час при оформленні відділення банку дотримуються, як правило, стриманого консерватизму, ненарочітих ідей.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Що найбільш важливо для офісного приміщення і співробітників, які працюють в ньому? Безумовно, комфортна обстановка, відповідність кабінету фірмовому стилю, прийнятим санітарним вимогам, нормам безпеки, а, крім того, підвищення престижу компанії в очах її клієнтів і ділових партнерів. Від усього разом залежить підвищення працездатності персоналу, задоволеність кадрів робочими умовами, і, що найважливіше, в ім'я чого і планується ремонт офісу - подальший поступальний розвиток організації.

Тому так важливо ще на етапі обмірковування стратегії ремонтних робіт ретельно підійти до вибору майбутньої концепції офісного простору, підрядника, на якого буде покладено всі функції. Більш грамотним рішенням вважається делегування повноважень одній будівельної організації, чиї досвідчені фахівці виконають весь передбачений обсяг робіт «під ключ». Лише в цьому випадку можна розраховувати на якісний результат, дотримання всіх домовленостей і отримати в підсумку презентабельний і функціональний офіс.

Приблизний розрахунок вартості ремонту офісу

Проекти

Дизайн та ремонт офісу
Київ, ЖК «Ліко Град»
132 м2
10.11.2019
Дизайн та ремонт офісу
Київ, ЖК «Квартет»
93 м2
23.05.2017
Ремонт офісу
Київ, вул. Антоновича
80 м2
15.06.2018

Поетапний алгоритм ремонту офісів

Перше, з чого починає підрядник, беручись за ремонт офісів «під ключ», це огляд об'єкту, що підлягає реконструкції і обробці. На даному етапі об'єктивно оцінюється ступінь зношування будівлі, в якій розташовані кабінети, стан самих офісів і наявних комунікацій.

Для робочих приміщень вагоме значення мають хороша вентилюємість, освітленість простору, відповідність офісів нормам пожежної безпеки, наявність охоронних систем, грамотна прокладка електричних, комп'ютерних, телефонних ліній. Також до числа попередніх етапів ремонту офісу відноситься функціональне планування простору. Заздалегідь необхідно передбачити відокремлені зони під розміщення робочих столів співробітників, ресепшн-зону, переговорний зал, місце для комфортного очікування клієнтів, партнерів, обідній простір. Узгодивши всі ці та ряд інших моментів, можна дати старт ремонту.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Які роботи в більшості випадків входять до складу послуги «ремонт офісу»?

Найчастіше при ремонті офісів підрядна організація здійснює:

 • демонтаж старих покриттів (при наявності), а також знесення несущих стін, перегородок (при необхідності);
 • заміну систем опалення, водопостачання та водовідведення;
 • підведення вентиляційних каналів під спліт-системи, кондиціонери;
 • прокладку нової електропроводки замість застарілих кабелів;
 • тепло-, гідро- і шумоізоляцію стін офісу;
 • чорнову і фінішну обробку зон стелі і стін;
 • стяжку підлоги і укладання облицювальних покриттів;
 • установку віконних, дверних блоків, карнизів, плінтусів;
 • монтаж сантехнічного обладнання, освітлювальних приладів, вимикачів, розеток;
 • повну підготовку приміщення до подальшого введення в експлуатацію (вивезення будівельного сміття, прибирання, складання офісних меблів, підключення оргтехніки).

Оформлювання

До числа найбільш затребуваних оформлювальних рішень при замовленні типового ремонту офісу можна віднести:

 • установку підвісних стель ТМ «Армстронг», фарбування, лакування бетонної стелі;
 • монтаж систем прихованого і вбудованого освітлення;
 • покриття стін декоративною штукатуркою або колорування (фарбування) стін;
 • укладання в офісі зносостійкого покриття для підлоги (плитки, вінілового покриття, ламінату);
 • зонування робочого простору шляхом використання скляних перегородок;
 • розширення отворів, установку розсувних дверей.

«ОрионСтрой»: швидкий і професійний ремонт офісу в Києві «під ключ»

Як відомо, при будь-якому ремонті ключове значення мають швидкість надання послуг, рівень майстерності виконавців і, безумовно, сума виділеного бюджету. Це все відноситься і до ремонту офісів.

Будівельна компанія «ОрионСтрой», маючи більш ніж 11-річний досвід роботи, штат кваліфікованих кадрів, професійні інструменти та обладнання, солідний обсяг успішно реалізованих проектів, пропонує своїм замовникам широкий спектр послуг. Ремонт офісів - один з основних напрямків нашої діяльності.

Створюємо для своїх клієнтів ексклюзивні дизайн-проекти, підбираємо якісні матеріали, розраховуємо кошторис, виходячи із заявленого бюджету замовників. Ремонт офісів здійснюється з тієї ж відповідальністю, повним дотриманням послідовності технологічних етапів, що й реорганізація, обробка квартир і котеджів.

Співпрацюючи з «ОрионСтрой», Ви гарантовано заощадите гроші і отримаєте в короткі терміни ідеальні робочі умови і простір. Ремонт офісу в Києві від нашої команди - Ваш оптимальний вибір!

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість