Грунтовка стін і стель

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Кваліфікована грунтовка стін і стелі

Ремонтно-будівельна компанія «ОрионСтрой» (Київ) надає якісні послуги кваліфікованої грунтовки стін і стелі за вигідними цінами. Майстри компанії, що мають спеціалізацію в кожному виді опоряджувальних робіт, виконають замовлення з високим професіоналізмом, акуратно, в найкоротші терміни. Бригади виїжджають по районах Києва та області.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Особливості послуги

Універсальна грунтовка стін і стелі готує поверхні до подальшої обробки, кінцевий результат якої більш ніж на 80% залежить від підбору матеріалів для грунтування стін і стелі, якості їх нанесення. Обробка вирішує наступні завдання:

 1. Покращує зчеплення оздоблювального матеріалу з базовою поверхнею. Фарба або шпаклівка, нанесені поверх грунтовки, тримаються набагато довше.
 2. Зміцнює робочу поверхню, перешкоджає розтріскування, сколювання, іншим видам деформації, ефективно вирівнює, маскує плями.
 3. Захищає від появи грибка або цвілі на дереві, бетоні, а також корозії на металевих поверхнях.
 4. Зменшує вбираючі здатності робочої поверхні стін і стелі, завдяки чому економляться оздоблювальні матеріали: клей або фарби.
 5. Підвищує вологостійкість, а також довговічність стін і стелі.
 6. Нейтралізує їдкий хімічний запах фарби.
 7. Додає блиску нанесеним поверх грунтовки глянцевим покриттям.
 8. Полегшує демонтаж шарів при наступному ремонті.

Нашим фахівцям під силу завдання будь-якої складності. Вся діяльність ведеться відповідно до технологічних норм і державних стандартів в області будівельно-оздоблювальних робіт.

Замовити ґрунтовку стін і стелі

Ремонтно-будівельна компанія втілює будь-які побажання замовника по ремонту, будівництву, створенню унікального інтер'єру. Виконується повний спектр будівельних робіт з використанням сучасних матеріалів, новітнього обладнання та професіоналів найвищого класу.

 • Компанія «ОрионСтрой» працює на ринку будівельних послуг багато років, має суттєвий досвід реалізації проектів будь-якої складності.
 • Пропонуємо найвигідніші ціни на послуги, в тому числі грунтування стін і стелі. Для постійних клієнтів передбачені знижки, акції, бонуси.
 • Укладаємо офіційний договір, що фіксує терміни робіт та їх вартість, гарантує неухильне дотримання взятих на себе юридичних зобов'язань.
 • Допоможемо заощадити на вартості і часу ремонту. Використовуємо надійних перевірених постачальників будматеріалів, рекомендації досвідчених технологів та інженерів по оптимізації робіт.
 • Наші фахівці - це команда професіоналів, мотивована на успішний кінцевий результат, досвідчені, працьовиті та відповідальні майстри-обробники.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Для кого ми робимо ремонти?

Для оформлення замовлення на грунтування стін і стелі телефонуйте за вказаними на сайті телефонами.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість