Фасадні роботи

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Фасад має важливе значення для всіх будівельних об'єктів в Києві. Він не тільки надає будівлям презентабельний зовнішній вигляд, але і допомагає захистити їх від негативного впливу природних факторів. Щоб роботи з оздоблення фасаду були виконані технічно коректно і приносили користь споруді, їх необхідно довіряти тільки кваліфікованим обробникам.

Наша ремонтно-будівельна компанія «ОрионСтрой» готова надати вам своїх кращих фахівців для проведення фасадних робіт. По місту Київ ми надаємо послуги як новим об'єктам, які потребують оздоблення фасаду з нуля, так і запущеним в експлуатацію, яким потрібно відреставрувати зовнішні стіни.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Як проводяться фасадні роботи

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Застосовувані фарби

В ході оздоблювальних робіт наші фахівці використовують тільки спеціальні фасадні фарбувальні склади. Це не тільки популярні алкідні фарби, але також масляні, силікатні і ряд інших. Всі вони відрізняються високою адгезією з поверхнями, стійкістю до вологи і паронепроникністю. Відповідний тип фарби для фасаду та її колірне рішення підбираються з урахуванням дизайну будівлі і побажань замовника.

Будматеріали

Крім того, ми можемо виконати фасадні роботи із застосуванням популярних будматеріалів: цегли, плитки, декоративної штукатурки і сайдингу. В цьому випадку фасад будівлі отримає не тільки презентабельний зовнішній вигляд, але додаткову тепло- і звукоізоляцію. При замовленні фасадних робіт ми проконсультуємо вас по кожному матеріалу, їх цінами і технічними характеристикам. Обраний варіант ми самі доставимо на ваш об'єкт в Києві і використаємо в ході оздоблювальних процедур. Це істотно заощадить вам час і гроші.

4 причини замовити фасадні роботи в «ОрионСтрой»

Звертаючись в нашу організацію, ви отримуєте ряд очевидних переваг:

  • доступні ціни як на самі фасадні роботи, так і на надані оздоблювальні матеріали;
  • здачу об'єкта в заздалегідь обумовлені терміни;
  • якісно виконані фасадні роботи, за які несуть відповідальність кваліфіковані обробники і будівельники;
  • можливість замовити додаткові послуги з недорогим цінами, наприклад, теплоізоляцію стін або внутрішні оздоблювальні процедури.

Зв'яжіться з нашими менеджерами будь-яким зручним для вас способом. Ми оперативно розрахуємо вартість послуги і надішлемо бригаду обробників на ваш об'єкт в Києві.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість