Пароізоляція та утеплення покрівлі

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Монтаж сучасної покрівлі включає в себе широкий перелік процедур. Крім укладання фінішного покриття, основу даху і кроквяні системи часто покриваються теплоізоляційними матеріалами для утеплення. Виконані заходи допомагають підвищити теплоеффектівность будинку на 15-20%. Додатково після утеплення дах оснащується пароізоляційними матеріалами. Вони виключають утворення на покрівлі конденсату в холодну пору року, який нерідко призводить до пошкоджень і протікання.

Звернутися за утепленням і пароізоляцією даху в Києві можна в нашу компанію «ОрионСтрой». Ми готові виконати за недорогими цінами роботи з покрівлею в комплексі або окремо в залежності від побажань клієнта.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Як проводиться утеплення і пароізоляція даху

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Особливості послуги

Утеплення даху виконується нашою компанією із застосуванням мінеральної вати, пінополіуретану і інших сертифікованих утеплювачів. Для кожного замовника ми підбираємо оптимальний тип матеріалу з урахуванням особливостей покрівлі і самої будови. Наприклад, утеплення мінватою і керамзитом часто застосовується для заміських будинків і котеджів зі скатним дахом. Ці матеріали відомі своєю легкістю, високими протипожежними властивостями і доступними цінами. Для об'єктів з плоским дахом підходящим варіантом утеплення можуть стати сипучі види утеплювачів.

Пароізоляція даху

Окрема увага приділяється пароізоляції покрівлі. Ми готові запропонувати великий вибір пароізоляційної сировини, включаючи бітумні мембрани, руберойд і поліетиленові плівки. Всі використовувані нами матеріали після утеплення відрізняються еластичністю, міцністю і стійкістю до УФ-променів. Вони допоможуть зберегти оптимальний вологісний і температурний режим в приміщеннях, а також виключити появу конденсату як із зовнішнього боку покрівлі, так і з внутрішнього.

Переваги замовлення утеплення і пароізоляції даху в «ОрионСтрой»

При зверненні за послугою в нашу компанію ви отримуєте ряд вигідних умов:

  • співпраця з кваліфікованими інженерами в Києві, які мають допуски для робіт по утепленню даху;
  • недорогі ціни на послугу і надані матеріали;
  • фіксовану вартість робіт, прописану в договорі;
  • 18-місячну гарантію на виконані процедури по утепленню та пароізоляції.

Перед замовленням послуги в Києві проконсультуйтеся з нашими менеджерами по телефону. Ми ознайомимо вас з прайсом цін і приймемо вашу заявку на утеплення і пароізоляції даху.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість