Ремонт квартир в новобудовах

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Ремонт квартир в новобудовах - основні відмінності

Перше бажання, яке виникає при покупці квартири, це облаштувати її за своїм смаком і підготувати до якнайшвидшого заселення. Будівельна компанія «ОрионСтрой» допоможе вам створити житло своєї мрії і переїхати в найближчі терміни. Пропонуємо замовити ремонт квартири в новобудові по вкрай вигідними розцінками. Ми беремося, як за бюджетні переробки, так і масштабні дизайнерські проекти. По суті це традиційна косметична переробка «під ключ», яка не вимагає навіть присутності замовника. Головна відмінність ремонту квартир в новобудові полягає в тому, що він не супроводжується капітальною заміною інженерних систем і комунікацій, як у випадку вторинного житла. Це тягне за собою істотну економію грошей і часу.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Особливості ремонту в новобудові - коли почати і як зробити

Як відомо, чим раніше ви почнете ремонт, тим швидше в'їдете. До переробки нового житла можна приступити ще до здачі будинку в експлуатацію, що дозволить переїхати практично відразу, як тільки компанія забудовник закінчить паперову тяганину. Але не все так просто. Все залежить також від того, коли ЖЕК запустить центральне водопостачання і електрику.

З цього випливає перша порада - приступати до ремонту бажано після подачі водопостачання, оскільки для більшої частини будівельних і оздоблювальних робіт потрібна вода. Вищесказане стосується і електрики.

Перші пару років будь-який новий будинок незалежно від типу може дати усадку. Протягом цього періоду велика ймовірність появи тріщин, потьоків, перекосів конструкцій.

Це потрібно обов'язково враховувати при ремонтних роботах. Є два виходи з ситуації:

  • Обов'язково використовувати в оздобленні стін стеклохолст.
  • Звернутися до кваліфікованих фахівців, які вміють робити ремонт на роки.

Проблем також можна уникнути, якщо використовувати в оздобленні пластичні матеріали, як наприклад натяжні стелі і шпалери на флізеліновій основі. Стіни бажано проклеїти фасадною стекою, зробити стяжку підлоги з деформаційними швами і поділом кімнат одна від одної. Також не зайвим було б виконати звукоізоляцію стін, оскільки в новобудовах перші 5 років спостерігається багато шуму в зв'язку з повсюдною переробкою сусідніх квартир.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Для кого ми робимо ремонти?

Компанія «ОрионСтрой» робить ремонт квартир в новобудовах швидко і якісно! У нас є штат кваліфікованих фахівців різних спеціалізацій, арсенал сучасного обладнання та великий досвід в будівельній сфері. Звертайтеся до справжніх майстрів в створенні ідеального житлового простору.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість