Комплексний ремонт квартир

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Комплексний ремонт квартир в Києві

Комплексний ремонт квартири - це один з напрямків діяльності будівельних компаній. Він має на увазі не тільки оздоблення приміщень, а також тягне за собою різні демонтажні роботи, заміну інженерних систем. У сукупності це дає можливість власникам житла поліпшити, як зовнішній вигляд квартири, так і модернізувати її зсередини. Така послуга в першу чергу актуальна для старого житлового фонду Києва, для квартир, що мають погану звукоізоляцію, високий рівень тепловтрат, застарілу систему опалення, водопостачання та водовідведення.

Переваги роботи з нами

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата
Офіційний договір
Офіційний договір
Капітальна реконструкція також необхідна в разі, коли прийнято рішення провести перепланування простору, наприклад, об'єднати кімнати, санвузли або ж, навпаки, розділити одне приміщення на два меншої площі.

Комплексний ремонт це досить трудомісткий, тривалий процес, але звернувшись за послугами до досвідчених фахівців, його можна значно прискорити, а, крім того, зберегти власний час, нерви і сили.

Компанія «ОрионСтрой», застосовуючи в роботі останні досягнення в сфері будівництва, унікальні технології, власні напрацювання, в числі інших послуг займається організацією і проведенням комплексного ремонту нерухомості в місті Київ. Надає солідний перелік послуг, починаючи від розробки дизайн-проекту, пошуку матеріалів, закінчуючи фінішною обробкою простору. Наші фахівці беруться за відновлення квартир будь-якої площі і стану.

Вартість комплексного ремонту від «Оріон Буд»

Проекти

Ремонт квартири
Київ, ЖК «Новопечерські Липки»
157 м2
15.09.2017
Ремонт квартири
Київ, вул. Обухівська, 36
67 м2
03.09.2018
Ремонт квартири
Київ, вул. Калнишевського, 14
84 м2
20.05.2019

Комплексний ремонт: основні етапи

Список робіт стає зрозумілим лише після огляду об'єкту і здійснення замірів. На даному етапі, як і на всіх інших, багато залежить від кваліфікації майстра, що виїхав на обмір. Тільки досвідченому фахівцеві під силу визначити необхідний фронт роботи, які комунікації підлягають стовідсотковій заміні, а які ще можуть послужити, перебуваючи в задовільному стані. Даний підхід дозволяє економити кошти клієнтів, оберігає їх від необґрунтованих витрат.

Після здійснення оцінки стану житла і вимірів за роботу беруться архітектори і дизайнери. Відштовхуючись від вимог замовника, вони створюють проект інтер'єру. Далі прораховується кошторис, йде закупівля і доставка на об'єкт будматеріалів.

 Компанія «ОрионСтрой» бере на себе всі організаційні питання. Для здійснення якісного ремонту житлової нерухомості в Києві має кваліфіковані, досвідчені бригади майстрів різного профілю.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Для кого ми робимо ремонти?

Звертаючись за послугами в «ОрионСтрой», Ви зможете претендувати на якісний комплексний ремонт квартири в рамках виділених коштів. Робимо роботу на совість, не нав'язуємо клієнтам зайвих послуг, допомагаємо заощадити гроші, видаємо півторарічну гарантію. Потрібен комплексний, якісний ремонт квартири в Києві за прийнятними розцінками? Перетворіть свій простір разом з командою «ОрионСтрой»!

Етапи комплексного ремонту квартир від «ОрионСтрой» включають:

  • демонтажні роботи (знесення стін, зняття підлог, шпалер та інших елементів оздоблення);
  • перепланування, зонування простору (зведення перегородок з гіпсокартону або піноблоків);
  • чорнові роботи (стяжка підлоги, вирівнювання всіх поверхонь, їх оштукатурювання);
  • штроблення під прокладку електропроводки, системи кондиціонування;
  • розведення системи водопостачання, каналізації, проводів;
  • обробку стін, підлог, стель;
  • установку вікон, дверей, вимикачів, розеток, світильників, кондиціонерів;
  • підключення побутових приладів, сантехнічного обладнання;
  • фінішне інтер'єрне оформлення (в тому числі: розстановку меблів, кріплення декору та ін.).

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість