Монтаж систем вентиляції

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Об'єкти будь-якого призначення для створення комфортних умов повинні добре провітрюватися. Забезпечити на їх території достатню циркуляцію повітря допомагають системи вентиляції. Для установки такого складного і багатофункціонального обладнання необхідні зусилля професіоналів. Тільки в цьому випадку системи вентиляції працюватимуть ефективно, розганяючи, очищаючи і зволожуючи застояне повітря в приміщеннях.

Скористатися послугами професіоналів в Києві за доступними цінами можна в нашій компанії «ОрионСтрой». Для виконання монтажу систем вентиляції у нас є вся необхідна техніка та обладнання. Роботи проводяться відповідно до норм ГОСТ і СНіП на підставі попередньо виконаного проектування.

Безкоштовний розрахунок кошторису
Безкоштовний розрахунок кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Основні стадії монтажу систем вентиляції

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Особливості монтажу систем вентиляції

Замовивши послугу в нашій організації за недорогими цінами, ви можете бути впевнені в тому, що вентиляційне обладнання буде правильно підібрано для вашого об'єкта в Києві. Перед монтажем ми врахуємо призначення споруди, кількість приміщень і ще цілий ряд чинників. На підставі аналізу буде обрана і встановлена ​​оптимальна система вентиляції. Вона може бути трьох типів: припливна, витяжна та припливно-витяжна.

Види систем вентиляції

Припливна система вентиляції ефективно усуває відпрацьовані повітряні потоки, замінюючи їх на свіжі. Повітря при цьому буде фільтруватися, охолоджуватися і нагріватися при необхідності. Витяжна вентиляція забезпечить видалення нагрітих і забруднених повітряних потоків. Однією установки вистачить, щоб налагодити ефективну циркуляцію повітря в усіх кімнатах. Припливно-витяжна вентиляція поєднує в собі функціонал обох перерахованих вище систем, допомагаючи виводити з приміщень застояне повітря і замінюючи його на чисте з вулиці.

Наші переваги

Всім клієнтам в Києві, що замовляють у нас монтаж систем вентиляції, ми надаємо вигідні умови:

  • прозоро складений кошторис із зазначенням вартості всіх послуг;
  • доступні ціни не тільки на роботу, але і на самі системи вентиляції;
  • гарантію терміном у півтора роки на виконаний монтаж вентиляційного обладнання;
  • здачу робіт завжди точно за графіком.

Дізнатися про ціни на послугу можна у наших менеджерів. Зв'яжіться з нами за робочими телефонами в Києві або залиште заявку на сайті.

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість