Фарбувальні роботи

Безкоштовний замір
Безкоштовний замір
Гарантія 1,5 роки
Гарантія 1,5 роки
Поетапна оплата
Поетапна оплата

Малярські роботи - популярний різновид обробки приміщень

Компанія «ОрионСтрой» надає послуги малярних робіт в Києві відмінної якості за доступними цінами. Майстри працюють швидко, професійно, виїжджають по районах Києва та області.

Переваги роботи з нами

Не виходимо за рамки кошторису
Не виходимо за рамки кошторису
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Гарантія на всі роботи 1,5 роки
Оплата поетапно
Оплата поетапно
Офіційний договір
Офіційний договір

Особливості послуги

Малярські роботи - популярний різновид обробки приміщень. Фарба якісно захищає будь-які поверхні від негативних зовнішніх впливів, створює естетичний зовнішній вигляд, допомагає втілювати оригінальні дизайнерські рішення. Покриття є дихаючим, має високу гігієнічність і відрізняється привабливою невисокою вартістю.

Малярно-оздоблювальні роботи приміщення включають:

 • Попередню підготовку робочих поверхонь (зачистку, шпаклівку, грунтування);
 • Нанесення шару грунтовки під фарбування;
 • Заходи щодо захисту невикористовуваних поверхонь;
 • Підготовка фарбувальних сумішей;
 • Фарбування.

Якщо малярні роботи мають на меті художню обробку приміщення, то термін виконання послуги буде довше, ніж стандартне фарбування. Наші фахівці є професіоналами високого рівня, беруться за реалізацію завдань будь-якої складності, здійснюють діяльність з дотриманням всіх правил технології.

Малярські роботи діляться на:

Замовити малярні роботи

Ремонтно-будівельна компанія «ОрионСтрой» виконує повний спектр оздоблювальних робіт для поверхонь будь-яких видів.

 • Компанія друге десятиліття здійснює успішну діяльність в сфері ремонту. Ми завершили величезну кількість проектів в Києві і області різної складності, отримавши високі оцінки замовників і позитивні оціночні відгуки.
 • Гарантуємо виконання завдання якісно і в строк. Наші зобов'язання закріплені офіційно укладеним договором, що захищає права замовника.
 • Ми пропонуємо доступні ціни на послуги найвищого класу. Для постійних клієнтів передбачені вигідні бонусні програми, акції та знижки. Вартість нижче за пропоновану конкурентами.
 • Використовуємо новітні будівельні матеріали, сучасний інструмент. Це дозволяє істотно скоротити терміни, залишивши якість на неперевершеному рівні.
 • Інтереси замовника захищені гарантійним зобов'язанням компанії. Ми даємо гарантію півтора року на всі види діяльності, в тому числі малярні роботи.
 • Заощаджуємо ваші гроші і час. Надійні постачальники і досвідчені майстри малярних і оздоблювальних робіт знають всі тонкощі логістики, підбору матеріалів, економії на цінах, професіоналізму. У роботу ініціативно вносяться конструктивні ділові пропозиції, що дозволяють мінімізувати витрати і терміни.
 • В нашій команді працюють творчі професіонали своєї справи, зацікавлені в кінцевому результаті, відповідальні, працьовиті, досвідчені, які не мають шкідливих звичок.

5 причин працювати з нами

1

ПРОФЕСІЙНО

Багаторічний досвід, згуртована професійна команда, націленість на результат. Ви будете спокійні за підсумок!

2

НАДІЙНО

Офіційний договір. Ви отримуєте повний пакет документів з усіма деталями співпраці!

3

ЯКІСНО

Гарантія на всі роботи і матеріали закріплена в договорі! Чи можемо показати Вам об'єкти, які зараз у роботі, щоб ви були впевнені в якості!

4

ВИГІДНО

Найкращі цінові пропозиції, фіксована вартість, підлаштовуємось під ваш бюджет. Ви просто говорите скільки готові витратити - і ми формуємо вам вигідну пропозицію!

5

ЕФЕКТИВНО

Повний супровід ремонту, фото і відео звіт. Займайтеся своїми справами, а ваш ремонт - за нами!

Для кого ми робимо ремонти?

Телефонуйте за нашими контактними телефонами в Києві і оформляйте замовлення на малярські роботи!

Залишилися питання?

Залиште контакти і ми швидко зв'яжемося з вами!

Дізнатися вартість